© 2018 BI Insight S.A.   |   

  • LinkedIn BII
  • Facebook BII

info@biinsight.pl  |  +48 (22) 20 11 499

Kim jesteśmy

Na rynku działamy już od kilkunastu lat. 

Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie we wdrażaniu dużych i bardzo dużych systemów wspomagających zarządzanie. Nasze szerokie kompetencje pozwalają nam na skuteczne pomaganie firmom w rozwoju i w rezultacie sprzedaży.

Znajomość zagadnień z dziedzin technologicznych i umiejętność ich wykorzystania umożliwia nam pracę według najwyższych standardów.

 

Od 2006 roku w BI Insight łączymy technologiczną wiedzę i rynkowe doświadczenie. Od początku działalności naszą misją w BI Insight jest projektowanie i wdrażanie rozwiązań bazując na własnych, nowoczesnych produktach oraz najnowszych technologiach informatycznych.

Wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu dużych i bardzo dużych systemów wspomagających zarządzanie.

Praktyczna wiedza na temat funkcjonowania przedsiębiorstw działających na rynku polskim i światowym w takich branżach jak energetyka, bankowość, ubezpieczenia, telekomunikacja, opieka zdrowotna i handel.

Zapewnienie, że system Business Intelligence przyniesie realną wartość dodaną i korzystnie wpłynie na rentowność przedsiębiorstwa (ROE).

Wiedza i wieloletnie, praktyczne doświadczenie we wdrażaniu systemów Business Intelligence, zapewniające realną wartość i szybki zwrot z inwestycji.

Wykorzystywanie własnych komponentów oprogramowania, umożliwiające skrócenie czasu realizacji projektu i redukcję ryzyka związanego z wdrożeniem. Komponenty te zostały wypracowane podczas dotychczasowych wdrożeń i opierają się na wiedzy zdobytej w oparciu o potrzeby Klienta.

Nacisk na metodykę prowadzenia projektu, która umożliwia dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości i znacznie skraca czas wdrożenia.

Skuteczność i elastyczność działania, umożliwiające zaprojektowanie każdego systemu pod kątem potrzeb konkretnego Klienta. Każde przedsiębiorstwo różni się pod względem infrastruktury, organizacji czy zasobów. W BI Insight jesteśmy w stanie wdrożyć system dokładnie dopasowany do potrzeb organizacji.

Marek Szewczyk

Prezes Zarządu

Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Wrocławskiej, Akademii Leona Koźmińskiego oraz Akademii Psychologii Przywództwa Jacka Santorskiego.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w branży IT, które zdobywał jako pracownik firmy Hewlett-Packard Enterprise, odpowiadając za współpracę oraz sprzedaż zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla strategicznych klientów sektora Telco&Media, Oil&Gas oraz Utilities.