© 2018 BI Insight S.A.   |   

  • LinkedIn BII
  • Facebook BII

info@biinsight.pl  |  +48 (22) 20 11 499

Cyber Fraud & Risk Management

Jeśli chcesz skutecznie zapobiegać nadużyciom i zabezpieczyć się przed wyrafinowanymi atakami zewnętrznymi, zagrożeniami wewnętrznymi, oszustwami płatniczymi i praniem pieniędzy, skontaktuj się z nami. Specjaliści BI Insight chętnie przedstawią Ci możliwości platformy CFRM (Cyber Fraud & Risk Management).

Architektura Rozwiązania CFRM

Moduły rozwiązania CFRM

Przeciwdziałanie praniu pieniędzy. Zwalczanie procederu prania pieniędzy i finansowania terroryzmu dzięki monitorowaniu transakcji finansowych pod kątem podejrzanej działalności oraz list sankcyjnych.

 

Zarządzanie sprawami w przedsiębiorstwie. Automatyzacja i usprawnienie procesów tworzenia alertów i spraw, zarządzania nimi i ich badania.

 

Oszustwa w aplikacjach mobilnych i internetowych. Wykrywanie i blokowanie podejrzanych transakcji w kanałach internetowych i mobilnych z wykorzystaniem analizy zachowań i transakcji.

 

Nadużycia płatnicze. Wykrywanie wielu różnych nadużyć płatniczych i zapobieganie im.

 

Oszustwa wewnętrzne. Wykrywanie, blokowanie i śledzenie podejrzanej działalności użytkowników wewnętrznych w czasie rzeczywistym.

 

Monitorowanie zachowania użytkownika. Pociąganie upoważnionych użytkowników do odpowiedzialności, sprawdzanie podejrzanych zachowań, reagowanie w czasie rzeczywistym i zapobieganie kolejnym przestępstwom dzięki wieloplatformowemu „systemowi nadzoru”.

Grzegorz Florczuk

Business Development Director

Fraud & AML

+48 690 528 770

antyfraud@biinsight.pl

Okładka.png

BI Insight S.A. jest partnerem firmy Bottomline i jej wyłącznym dystrybutorem rozwiązań na terenie Polski.