POBIERZ PEŁNY BRIEF  ► BI Insight SA - Brief

 

Firma powstała w 2006 roku z połączenia wiedzy i doświadczenia. Od początku działalności misją BI Insight jest dostarczanie rozwiązań opartych na najnowszych osiągnięciach technologii informatycznych, które umożliwiają naszym Klientom zrozumieć znaczenie ich danych i odpowiedzieć na podstawowe pytania:

W jakiej kondycji jest mój biznes teraz ?
Jakie są prognozy na przyszłość ?
Jakie decyzję powinienem podjąć, aby zapewnić dynamiczny wzrost biznesu ?
W jaki sposób powinienem zabezpieczyć mój biznes przed nadużyciami ?

Odpowiedź na takie pytania wymaga wdrożenia systemów klasy business intelligence, hurtowni danych oraz systemów antyfraudowych. BI Insight specjalizuje się we wdrażaniu takich rozwiązań bazując na własnych, nowoczesnych produktach oraz najnowszych technologiach dostarczanych przez Oracle, HPE, IBM, Microsoft, Bottomline-Intellinx, insFocus oraz na najnowszych osiągnięciach projektów społecznościowych (open source). 

Wspomaganie procesów decyzyjnych pozwala na uzyskanie przewagi nad konkurencją. To bardzo istotny czynnik na coraz bardziej wymagającym, polskim rynku. Niewątpliwie dużo większe szanse na osiągniecie sukcesu i optymalne wykorzystanie zasobów ma firma, w której proces decyzyjny jest poparty aktualnym obrazem poszczególnych obszarów biznesowych, a więc oparty na prawdziwych, spójnych i dokładnie analizowanych danych. BI Insight dzięki wsparciu i doświadczeniu swoich udziałowców jest w stanie zagwarantować kompleksową obsługę podczas wdrażania zaawansowanych systemów wspomagających zarządzanie w przedsiębiorstwach. 

W zależności od wielkości organizacji oraz jej indywidualnych potrzeb, proponowane systemy BI Insight są precyzyjnie dopasowane do konkretnego Klienta. Rozwiązania Business Intelligence to obecnie najlepsza z możliwych inwestycji w zakresie informatyzacji firm. Przykład rynków rozwiniętych pokazuje, że jest to inwestycja, która szybko się zwraca.

Wyróżniki BI Insight:

  • Wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu dużych i bardzo dużych systemów wspomagających zarządzanie;
  • Praktyczna wiedza na temat funkcjonowania przedsiębiorstw działających na rynku polskim i światowym w takich branżach jak energetyka, bankowość, ubezpieczenia, telekomunikacja, opieka zdrowotna i handel.
  • Zapewnienie, że system Business Intelligence przyniesie realną wartość dodaną i korzystnie wpłynie na rentowność przedsiębiorstwa (ROE);
  • Wiedza i wieloletnie, praktyczne doświadczenie we wdrażaniu systemów Business Intelligence, zapewniające realną wartość i szybki zwrot z inwestycji.
  • Wykorzystywanie własnych komponentów oprogramowania, umożliwiające skrócenie czasu realizacji projektu i redukcję ryzyka związanego z wdrożeniem. Komponenty te zostały wypracowane podczas dotychczasowych wdrożeń i opierają się na wiedzy zdobytej w oparciu o potrzeby Klienta;
  • Nacisk na metodykę prowadzenia projektu, która umożliwia dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości i znacznie skraca czas wdrożenia;
  • Skuteczność i elastyczność działania, umożliwiające zaprojektowanie każdego systemu pod kątem potrzeb konkretnego Klienta. Każde przedsiębiorstwo różni się pod względem infrastruktury, organizacji czy zasobów. BI Insight jest w stanie wdrożyć system dokładnie dopasowany do potrzeb organizacji.